1. Grafikai aukció (2021. április)
Ujházi Péter (1940-) Hol vagyok?, 2004
108

Ujházi Péter (1940)

Hol vagyok?, 2004

Akvarell, merített papír, 20,8 x 29,3 cm
Jelezve középen lent: Hol vagyok? Ujházi 2004
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

¦ Szölke László gyűjteményében

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 403. oldal