14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Müller Árpád, új szenzibilitás
7

Müller Árpád (1961-2006)

Hol van..., 1998

Olaj, vászon, 140 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Müller 98
Jelezve hátoldalon: Müller Árpád Hol van... Wo ist... 1998.08.11.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft