69. Tavaszi Aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Holdas táj, 1862
173

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Holdas táj, 1862

Olaj, vászon, 38 x 50 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 1.

  • In: Szinyei Merse Anna: Szinyei Merse Pál élete és művészete. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1990, kat. 1.

  • egykor Szinyei Merse Félix tulajdonában

Aukcionálva:

  • Báv 11. aukció, 1964, kat. 101.