65. aukció (2020. december)
Gyémánt László (1935-) Holdbéli trombita, 1978
15

Gyémánt László (1935-)

Holdbéli trombita, 1978

Olaj, farost, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Gyémánt
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 000 000 Ft

Gyémánt László gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest,
1985. augusztus 22. – szeptember 22.