17. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Holdfénynél
124

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Holdfénynél

Olaj, vászon, 73x97,5 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald B.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

Proveniencia: a jelenlegi tulajdonos családja a művésztől vásárolta a festményt

Kiállítva: Iványi Grünwald Béla gyűjteményes kiállítása. Budapest, Nemzeti Szalon, 1906. február, katalógus: 52.

Reprodukálva: Malonyay Dezső: A fiatalok. Budapest, Lampel R., 1906., katalógus: 92.

BÁV 24. aukció, 128. tétel