42. Aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Holdvilágnál, 1957
35

Klie Zoltán (1897-1992)

Holdvilágnál, 1957

Olaj, vászon, 81x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 900 000 Ft

Jelezve hátoldalon: Klie 1957