63. aukció
Tornai Gyula (1851-1928) Hölgy a pamlagon
148

Tornai Gyula (1851-1928)

Hölgy a pamlagon

Olaj, vászon, 66,5x53 cm
Jelezve jobbra lent: Tornai Gy.; Hátoldalon felirat: Tornai Gy.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft