42. Aukció
Zádor István (1882-1963) Hölgy arany selyemkimonóban, 1932
72

Zádor István (1882-1963)

Hölgy arany selyemkimonóban, 1932

Olaj, vászon, 79,5x63,5 cm
Jelezve jobbra fent: Zádor István 1932
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft