45. aukció
Schwenninger, Karl II 1854-1901 Hölgy budoárban
83

Schwenninger, Karl II 1854-1901

Hölgy budoárban

Olaj, vászon, 73x45 cm
Jelezve jobbra lent: C. Schwenninger Wien
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 1 800 000 Ft