16. aukció
Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920) Hölgy dézsával
105

Körösfői-Kriesch Aladár (1863-1920)

Hölgy dézsával

Olaj, vászon, 52x38 cm
Jelezve jobbra lent: AK
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft