40. aukció
Thorma János (1870-1937) Hölgy domboldalon
127

Thorma János (1870-1937)

Hölgy domboldalon

Olaj, vászon, 70x84,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft