A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Scheiber Hugó (1873-1950) Hölgy egy úrral az asztalnál, 1930-as évek eleje
45

Scheiber Hugó (1873-1950)

Hölgy egy úrral az asztalnál, 1930-as évek eleje

Olaj, karton, 90x70 cm
Jelezve középen lent: Scheiber Hugó