36. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Hölgy gyöngysorral, 1850
110

Barabás Miklós (1810-1898)

Hölgy gyöngysorral, 1850

Olaj, vászon, 100,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 850
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft