24. aukció
Csók István (1865-1961) Hölgy hermelinpalástban
178

Csók István (1865-1961)

Hölgy hermelinpalástban

Olaj, vászon, 63,5x50,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft