68. Aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Hölgy kutyával
136

Medveczky Jenő (1902-1969)

Hölgy kutyával

Olaj, farost, 80,5 x 60 cm
Jelezve balra lent: Medveczky
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft