3. aukció
Borsos József (1821-1883) Hölgy lornyonnal, 1856
10

Borsos József (1821-1883)

Hölgy lornyonnal, 1856

Olaj, vászon, 99x80 cm
Jelezve jobbra lent: Borsos J. 856
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft