Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Boromisza Tibor (1880-1960) Hölgy napfényes padon, 1908-1909 körül
73

Boromisza Tibor (1880-1960)

Hölgy napfényes padon, 1908-1909 körül

Olaj, vászon, 125x116 cm