22. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Hölgy nyakékkel és fülbevalóval, 1871
184

Barabás Miklós (1810-1898)

Hölgy nyakékkel és fülbevalóval, 1871

Olaj, vászon, 76,5x58 cm
Jelezve balra középen: Barabás 871
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft