1. aukció
Vajda Zsigmond (1860-1931) Hölgy pamlagon
137

Vajda Zsigmond (1860-1931)

Hölgy pamlagon

Olaj, vászon, 80x110 cm
Jelezve jobbra lent: Vajda Zsigmond
Kikiáltási ár: 140 000 Ft