41. aukció
Csáky József (1880-1971) Hölgy pepita szobában
72

Csáky József (1880-1971)

Hölgy pepita szobában

Akvarell, ceruza, papír, 21x14 cm
Jelezve középen lent: Csáky
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 100 000 Ft

lapméret: 32,5×26 cm