9. aukció
Steinacker Károly (1800-1873) Hölgy portréja
28

Steinacker Károly (1800-1873)

Hölgy portréja

Olaj, vászon, 30,5x25 cm
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

29

Steinacker Károly (1800-1873)

Férfiportré, 1847

Kikiáltási ár: 180 000 Ft