36. aukció
Vaszary János női portré fauvizmus
114

Hölgy rózsás kalapban (Színek kékben), 1911

Olaj, vászon, 49,5x46,5 cm
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft

70

Rimini strand, 1928

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
158

Tavaszi táj

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft