39. aukció
Barabás Miklós (1810-1898) Hölgy rózsával, 1843
183

Barabás Miklós (1810-1898)

Hölgy rózsával, 1843

Akvarell, ceruza, fedőfehér, papír, 27x22 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás 843
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft