72. Tavaszi aukció
Lohwag Ernesztin expresszionizmus
187

Lohwag Ernesztin (1878-1940)

Hölgy strucctollas kalapban, 1910

Olaj, vászon, 118,5 x 94,5 cm
Jelezve balra fent: Lohwag E. 1910
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 10 000 000 Ft