11. aukció
Margitay Tihamér (1859-1922) Hölgy virágcsokorral
179

Margitay Tihamér (1859-1922)

Hölgy virágcsokorral

Olaj, karton, 37,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Margitay
Kikiáltási ár: 180 000 Ft