3. Grafikai aukció
Basilides Barna (1903-1967) Hölgy virágcsokorral
26

Basilides Barna (1903-1967)

Hölgy virágcsokorral

Gouache, akvarell, papír, 45 x 38 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft