32. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Hölgy virággal
8

Faragó Géza (1877-1928)

Hölgy virággal

Akvarell, tus, tempera, karton, 27x22 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 160 000 Ft