33. aukció
Spányik Kornél (1858-1943) Hölgy virágos réten
15

Spányik Kornél (1858-1943)

Hölgy virágos réten

Olaj, vászon, 80,5x60 cm
Jelezve balra lent: Spányik C. M.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft