42. Aukció
Kádár Béla (1877-1956) Hölgyek
156

Kádár Béla (1877-1956)

Hölgyek

Akvarell, tus, papír, 31x22 cm
Jelezve balra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft