15. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Hölgyportré profilból
113

Czóbel Béla (1883-1976)

Hölgyportré profilból

Vegyestechnika, papír, vászonon, 63x48 cm
Jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 750 000 Ft

Proveniencia: Oskar Ghez gyűjtemény