14. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Hölgyportré
85

Scheiber Hugó (1873-1950)

Hölgyportré

Olaj, tempera, papír, 37x52 cm
Jelezve balra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft