19. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Hölgytársaság
38

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Hölgytársaság

Akvarell, ceruza, papír, 21x16 cm
Jelezve balra lent: RR, Jelezve jobbra lent: RR
Kikiáltási ár: 320 000 Ft