51. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Holland háztetők
100

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Holland háztetők

Olaj, fa, 15,5x23,5 cm
Jelezve balra lent: Perlmutter; Hátoldalon: PI. monogram
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft