56. aukció (2017 október)
Perlmutter Izsák (1866-1932) Holland kikötő, 1895 körül
128

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Holland kikötő, 1895 körül

Olaj, papírlemez, 47x56,5 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Feltehetőleg kiállítva:
Perlmutter Izsák kiállítása. Ernst-Múzeum, Budapest, 1921. október, katalógus: 63. (Hajógyár, 1895 címmel)

102

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Enteriőr tükörrel

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
199

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Tengerparton, 1902

Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft