25. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) Holland kikötő
73

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

Holland kikötő

Olaj, vászon, 27,5x41 cm
Jelezve balra lent: F. Gáll
Kikiáltási ár: 160 000 Ft