A Dévényi-gyűjtemény
Kmetty János (1889-1975) Hommage á Barcsay, 1970 körül
84

Kmetty János (1889-1975)

Hommage á Barcsay, 1970 körül

Olaj, fa, 29x16 cm
Jelezve balra lent: Kmetty