12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Koncz Béla kortárs aukció
121

Koncz Béla (1925-2002)

Hommage à Bartók

Olaj, vászon, kartonon, 119,5 x 90 cm
Jelezve vakrámán: Koncz Béla Hommage À Bartók
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft