31. aukció
Gellér B. István (1946-2017) Hommage á Bartók, 1980
24

Gellér B. István (1946-2017)

Hommage á Bartók, 1980

Akril, vászon, 100x80 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1980 Hommage a Bartók
Kikiáltási ár: 360 000 Ft