9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Regős István (1954-) Hommage à Klösz György, 2006
132

Regős István (1954-)

Hommage à Klösz György, 2006

Akril, vászon, 55 x 110 cm
Jelezve jobbra lent: Regős 2006
Jelezve hátoldalon: Regős István "Hommage á Klösz György" (2006) 55 x 110 cm akril vászon
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 400 000 Ft

  • Regős István kamarakiállítása. Raiffeisen Bank Galériája, Budapest, 2006. december