Sas Miklós: Tér-szerkezet viszonylatok
Sas Miklós (1976) Hommage á Lantos Ferenc, 2015
38

Sas Miklós (1976)

Hommage á Lantos Ferenc, 2015

Olaj, fa, 124,5 x 115 cm
Jelezve jobbra lent: 2015
Jelezve középen lent: Sas Miklós

Eladási ár: 950 000 Ft