51. aukció
Nádler István (1938-) Hommage à Vajda, 1970
70

Nádler István (1938-)

Hommage à Vajda, 1970

Pelikán plaka, tempera, vászon, 130x180 cm
Jelezve hátoldalon: Pelikán plaka temperával (kazein) festett Nádler István Hommage á Vajda L. 1970.
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

‣ Nádler István és Jovánovics György kiállítása. Fényes Adolf Terem, 1970. március (katalógus nélkül)
‣ Nádler István gyűjteményes kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 198 5. katalógus: szám nélkül