74. Téli aukció
Sikuta Gusztáv absztrakt, Szentendre, Hommage à Vajda
167

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Hommage à Vajda (Szentendrei csendélet), 1960-as évek

Akvarell, papír, 42 x 30 cm
Jelezve balra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 76. képaukció, 128. tétel

PROVENIENCIA:
¦ egykor Sarkadi András gyűjteményében