Hommage à Vajda (Szentendrei csendélet), 1960-as évek
Akvarell, papír, 42 x 30 cm
Jelezve balra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft
AUKCIONÁLVA:
¦ BÁV 76. képaukció, 128. tétel
PROVENIENCIA:
¦ egykor Sarkadi András gyűjteményében