2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Méhes László (1944-) Hommage á Yves Klein III., 1976
72

Méhes László (1944-2022)

Hommage á Yves Klein III., 1976

Olaj, vászon, 70x50 cm
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft