A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Bálint Endre (1914-1986) Honvágy, 1959
126

Bálint Endre (1914-1986)

Honvágy, 1959

Olaj, papír, fa, 80x155 cm
Jelezve balra lent: Bálint