7. aukció
Réti István (1872-1945) Honvédtemetés (vázlat)
122

Réti István (1872-1945)

Honvédtemetés (vázlat)

Olaj, vászon, 49x63 cm
Jelezve jobbra lent: Réti
Kikiáltási ár: 440 000 Ft

Aradi Nóra: Réti István oeuvre jegyzék 37. szám Bp. 1960.