121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Hóolvadás. 1908-1912
85

Hóolvadás. 1908-1912

Olaj, vászon, 50,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky