21. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Hóolvadás, 1908-1912
51

Hóolvadás, 1908-1912

Olaj, vászon, 50,5x69 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: • Mednyánszky. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2003. október 14. – 2004. február 8., katalógus: 184. • Mednyánszky. Slovenská Národná Galéria, Pozsony, 2004. április 29. – augusztus 29., katalógus: 194.