2. aukció
P. Kováts Ferenc (1911-1983) Hóolvadás Nagybányán
33

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Hóolvadás Nagybányán

Olaj, vászon, 45,5x85 cm
Jelezve balra lent: P. Kováts Ferenc
Kikiáltási ár: 120 000 Ft