3. Grafikai aukció
Faragó Géza (1877-1928) Hoppá!
11

Faragó Géza (1877-1928)

Hoppá!

Akvarell, papír, 29 x 21 cm
Jelezve balra lent: Faragó Paris
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 160 000 - 240 000 Ft

35

Faragó Géza (1877-1928)

Madárijesztő

Kikiáltási ár: 80 000 Ft