121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Horgász (Halászó fiú), 1890
11

Horgász (Halászó fiú), 1890

Olaj, fa, 27x21 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Újpest, 1890